Jan Petersson

Ägare, inköp och försäljning, sågade varor

Telefon 0370-30 17 59

Mobil 070-523 25 75

E-post jan@eriwood.se

Jonas Åhlander

Ägare, inköp och försäljning förädlat

Telefon 0370-30 17 57

Mobil 070-534 17 50

E-post jonas@eriwood.se

Magnus Petersson

Ägare, inköp och försäljning, sågade varor

Telefon 0370-30 17 51

Mobil 0731-82 30 86

E-post magnus@eriwood.se

Pia Älverdahl

Produktion och logistik, exportmarknader

Telefon 0370-30 17 56

E-post pia@eriwood.se

Laila Sedin

Administration Sverige/Danmark

Telefon 0370-30 17 54

Mobil 0705-74 49 08

E-post laila@eriwood.se

Lisa Westerlund

Ekonomi och redovisning

Telefon 0370-30 17 53

E-post lisa@eriwood.se

Jörgen Wendel

Försäljning sågade varor.

Telefon 0370-30 17 55

E-post jorgen@eriwood.se