Jan Petersson

Ägare, inköp och försäljning Sverige

Telefon 0370-30 17 59

Mobil 070-523 25 75

E-post jan@eriwood.se

Jonas Åhlander

Ägare, inköp och försäljning export

Telefon 0370-30 17 57

Mobil 070-534 17 50

E-post jonas@eriwood.se

Magnus Petersson

Ägare, inköp och försäljning, Sverige

Telefon 0370-30 17 51

Mobil 0731-82 30 86

E-post magnus@eriwood.se

Richard Olsson

Inköp och försäljning export.

Telefon 0370-30 17 52

Mobil 0722-39 42 00

E-post richard@eriwood.se

Alf-Göran Göransson

Inköp och försäljning Danmark

Telefon 036-30 79 70

Mobil 0705-43 52 90

E-post alf-goran@swipnet.se

Pia Älverdahl

Produktion, logistik och försäljning, export

Telefon 0370-30 17 56

E-post pia@eriwood.se

Reidun Belfrage

Administration Sverige och Danmark

Telefon 0370-30 17 54

E-post reidun@eriwood.se

Laila Sedin

Ekonomi och redovisning

Telefon 0370-30 17 53

E-post laila@eriwood.se